Warunki sprzedaży

Sprzedaży dokonujemy na podstawie zamówienia przesłanego faksem (włączającym się automatycznie), e-mailem bądź pocztą, co zapewnia obsługę przez 24 godziny na dobę.

Informacje w zamówieniu.

Przesłane zamówienie powinno zawierać następujące informacje:
• numer katalogowy, bądź symbol literowy i wymiary charakterystyczne detalu
• kolor
• ilość
• oczekiwany sposób transportu: firma kurierska, poczta, odbiór własny bądź przesyłka

konduktorska PKP

Jeżeli nie ma zastrzeżenia terminu wysyłki, to następuje ona w dniu otrzymania zamówienia.
Prosimy o dodatkowe informacje, jeżeli istnieją jakieś szczególne uwarunkowania co do trybu realizacji zamówienia, czyli np.: dostawa tylko pełnej zamówionej ilości, rozłożenie dostaw w czasie, wg załączonego harmonogramu.

Cena sprzedaży.

W katalogu są prezentowane ceny sprzedaży netto w walucie EUR za 100 szt. (za wyjątkiem prowadnic przewodów o nr katalogowych od 9993001 do 9993346). Każdego dnia, przed rozpoczęciem sprzedaży, do programu wprowadzany jest aktualny kurs sprzedaży waluty EUR z tabeli NBP, co powoduje przeliczenie wszystkich cen sprzedaży na PLN. Pragniemy nadmienić, że nasze ceny sprzedaży w walucie EUR nie uległy zmianie od 2000 roku.
Przyjęcie do cennika jako punktu odniesienia ilości 100 szt. Służy jedynie celom rachunkowym, gdyż zaokrąglanie ułamkowych części złotówki jako ceny za pojedynczą sztukę w przypadku niektórych artykułów przysparzałoby niemało kłopotów.

Ilość.
Nie funkcjonuje u nas pojęcie minimalnej ilości. Naszym dążeniem jest dostarczać Kupującym takie ilości poszczególnych artykułów jakie są potrzebne.

Transport.

Kosztem transportu jest obciążany Kupujący. W celu obniżenia kosztów transportu, podpisaliśmy umowy z dwiema firmami kurierskimi, które odbierają od nas przesyłki w godzinach: 15.00 i 17.00.
Podpisanie umów przyniosło ponadto taki dodatkowy skutek, że opłata za transport zależy tylko od ilości paczek w przesyłce.

Zamówienia ramowe.

Jeżeli spodziewacie się Państwo, że w określonym dłuższym przedziale czasowym będziecie u nas zamawiali co pewien czas ten sam towar to proponujemy złożenie zamówienia ramowego. Z jednej strony możecie wtedy spodziewać się lepszej ceny (wynikającej z katalogu), dla nas natomiast jest to informacja, że dla pewnych detali powinniśmy utrzymywać podwyższone stany magazynowe celem zapewnienia terminowych dostaw.

Kolory na zamówienie.

Wszystkie oferowane artykuły możemy dostarczać w dowolnych kolorach wg komornika RAL. Są jednakże ograniczenia ilościowe ( ilość minimalna ), wynikające z technologii produkcji oraz zależne od wielkości formy wtryskowej. Realizacja takiego zamówienia jest obciążona „opłatą technologiczną” w granicach od 50 do 200 EUR. Natomiast powyżej pewnej „progowej ilości” t.j. od 5.000 do 100.000 szt. „opłata technologiczna” nie jest inkasowana. Obowiązuje tylko cena katalogowa.
Dokładnych informacji co do wysokości: minimalnej ilości, „ilości progowej” oraz „opłaty technologicznej” udzielamy każdorazowo po otrzymaniu zapytania ofertowego.
Standardowy czas na dostawę detalu w kolorze na zamówienie wynosi cztery tygodnie.

 

© 2007-2009 JDS.net.pl